Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

Jakub Ćwiek - pisarz, stand-uper, storyteller. Autor nietuzinkowych powieści kryminalnych z wątkiem sensacyjnym "Drelich.Prosto w splot", thrillera "Topiel", którego akcja osadzona jest podczas powodzi w 1997 roku, a także kryminału w stylu "con-art" "Szwindel". Poza tym jest autorem ponad dwudziestu powieści z gatunku szeroko pojętej fantastyki. Stworzył serie książek "Kłamca ", "Chłopcy ", autor powieści "Ciemność płonie ", "Panie czarowne ". Laureat nagrody im. Janusza A.Zajdla.

Prowadzenie spotkania: dr Marcin Rusnak

21 maja, godz. 19:00
namiot w ogrodzie WBP

Na spotkanie z autorem zapraszamy w ramach XII Opolskich Spotkań Fantastycznych.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu "Literackie horyzonty", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

mkidn1

Zadanie dofinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

Udostępnij