Zawody w układaniu kostki Rubika - Silesian Minx Fest 2024 - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Zawody w układaniu kostki Rubika - Silesian Minx Fest 2024

Serdecznie zapraszamy na zawody w układaniu kostki Rubika - Silesian Minx Fest 2024. Odbędą się one w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu w dniach 10-12 sierpnia tego roku.

Zainteresowanych wzięciem udziału w zawodach prosimy o śledzenie strony internetowej www.worldcubeassociation.org/competitions, przez którą odbywać się będą zapisy.

Zapraszamy również do kibicowania i podglądania zawodników! Podczas zawodów będzie można zobaczyć jak nieprawdopodobnie szybko można ułożyć kostki Rubika. Być może Ktoś odnajdzie w kostce swoje nowe hobby?

Zawody organizujemy we współpracy z opolskimi speedcuberami, uczestnikami mistrzostw Polski, Europy oraz świata, Szymonem Brzaną oraz Karolem Zakrzewskim.

Więcej szczegółów już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij