Aneta Korycińska. Dyskusja literacka z młodzieżą - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Aneta Korycińska. Dyskusja literacka z młodzieżą

Aneta Korycińska — polonistka, nauczycielka, redaktorka, oligofrenopedagożka, podcasterka. Udziela korepetycji z literaturoznawstwa i językoznawstwa, prowadzi warsztaty pisarskie, wspomaga proces uczenia się uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i ze spektrum autyzmu. Autorka książki „Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD”.

12.06.2024 r., 
godz. 13:30

Namiot w ogrodzie WBP
ul. Piastowska 20

Spotkanie realizowane w ramach wniosku ”Biblioteka pełna emocji edycja 2024” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

pasek.jpg

*Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu

Udostępnij