"Zaczytane Opolskie" 2024 r. - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

"Zaczytane Opolskie" 2024 r.

                                            PLAN SPOTKAŃ AUTORSKICH luty-maj

                                             ZACZYTANE OPOLSKIE 2024 r

Data

Imię i nazwisko

Miejsce spotkania

Akcja

21.02.2024

Olga Bończyk

Prusinowice godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

04.03.2024

Michał Koterski

WBP godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

05.03.2024

Michał Koterski

Biala godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

08.03.2024

Magdalena Krauze

Walce godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

08.03.2024

Paweł Deląg

WBP godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

08.03.2024

Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski

Namysłów - odwołane

Zaczytane Opolskie

08.03.2024

Katarzyna Dowbor

Cisek  godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

08.03.2024

Katarzyna Dowbor

Pawłowiczki godz. 12.00

Zaczytane Opolskie

12.03.2024

Olga Bończyk

Kamiennik godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

13.03.2024

Krzysztof Zanussi

WBP godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

15.03.2024

Paweł Deląg

Kędzierzyn-Koźle godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

18.03.2024

Barbara Supeł

Pogorzela godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

18.03.2024

Barbara Supeł

Sidzina godz. 11.50

Zaczytane Opolskie

19.03.2024

Barbara Supeł

Stara Kuźnia godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

19.03.2024

Barbara Supeł

Reńska Wieś godz. 11.00

Zaczytane Opolskie

20.03.2024

Barbara Supeł

Baborów godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

20.03.2024

Barbara Supeł

Kietrz godz. 10.30

Zaczytane Opolskie

21.03.2024

Barbara Supeł

Wołczyn godz.9.00

Zaczytane Opolskie

21.03.2024

Barbara Supeł

Byczyna godz. 11.00

Zaczytane Opolskie

22.03.2024

Barbara Supeł

Niemodlin godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

22.03.2024

Barbara Supeł

Łambinowice godz. 11.00

Zaczytane Opolskie

19.03.2024

Maria Pakulnis

Krapkowice godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

20.03.2024

Maria Pakulnis

Strzelce Opolskie godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

21.03.2023

Maria Pakulnis

Grodków godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

20.03.2024

Artur Andrus

Gogolin godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

21.03.2024

Artur Andrus

Nysa godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

22.03.2024

Artur Andrus

Kluczbork godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

03.04.2024

Andrzej Grabowski

Leśnica godz. 17.30

Zaczytane Opolskie

04.04.2024

Andrzej Grabowski

Otmuchów godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

05.04.2024

Maria Pakulnis

Gorzów Śląski godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

08.04.2024

Michał Koterski

Brzeg godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

09.04.2024

Michał Koterski

Ozimek godz. 10.00

Zaczytane Opolskie

09.04.2024

Michał Koterski

Branice godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

11.04.2024

Michał Koterski

Pokój godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

22.04.2024

Andrzej Grabowski

Izbicko godz. 17.00

Zaczytane Opolskie

07.05.2024

Wojciech Chmielarz

Łubniany  godz. 18.00

Dyskusyjny Klub Książki

08.05.2024

Wojciech Chmielarz

Skarbimierz godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

06.05.2024

Marcin Szczygielski

Korfantów godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

06.05.2024

Marcin Szczygielski

Biała Nyska godz. 11.30

Zaczytane Opolskie

07.05.2024

Marcin Szczygielski

Skorogoszcz godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

07.05.2024

Marcin Szczygielski

Murów godz. 11.00

Zaczytane Opolskie

08.05.2024

Marcin Szczygielski

Ozimek godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

08.05.2024

Marcin Szczygielski

Zębowice godz. 11.00

Zaczytane Opolskie

09.05.2024

Magdalena Schatt-Skotak

Gogolin godz. 9.00

biblioteka

09.05.2024

Magdalena Schatt-Skotak

Ujazd godz. 11.00

Zaczytane Opolskie

10.05.2024

Magdalena Schatt-Skotak

Raszowa godz. 8.30

biblioteka

10.05.2024

Magdalena Schatt-Skotak

Zalesie Śl. godz. 10.00

biblioteka

10.05.2024

Magdalena Schatt-Skotak

Leśnica godz. 11.10

biblioteka

14.05.2024

Katarzyna Dowbor

Prószków godz. 10.00

Zaczytane Opolskie

14.05.2024

Katarzyna Dowbor

Komprachcice godz. 12.00

Zaczytane Opolskie

15.05.2024

Zbigniew Zamachowski

Olesno godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

20.05.2024

Agnieszka Olejnik

Paczków godz. 16.00

Zaczytane Opolskie

20.05.2024

Agnieszka Olejnik

Pakosławice godz. 18.00

Dyskusyjny Klub Książki

21.05.2024

Agnieszka Olejnik

Dylaki godz. 15.30

Dyskusyjny Klub Książki

21.05.2024

Agnieszka Olejnik

Jemielnica godz. 18.00

Zaczytane Opolskie

22.05.2024

Agnieszka Olejnik

Dąbrowa godz. 16.00

Zaczytane Opolskie

22.05.2024

Agnieszka Olejnik

Tułowice godz. 18.00

Dyskusyjny Klub Książki

23.05.2024

Agnieszka Olejnik - dla dzieci

Chrząstowice godz. 9.00

Zaczytane Opolskie

 

Informacje o spotkaniach na stronach www bibliotek  publicznych, w których odbędą się spotkania.

 

Harmonogram spotkań (czerwiec-grudzień) w trakcie aktualizacji.

Udostępnij