Zwiedzanie cmentarza żydowskiego i pokaz filmu "Mojżeszowe dziedzictwo" - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Zwiedzanie cmentarza żydowskiego i pokaz filmu "Mojżeszowe dziedzictwo"

Zapraszamy na spacer po opolskim cmentarzu żydowskim.
Naszą przewodniczką będzie Halina Łabęcka, współautorka wraz z ks. prof. Stanisławem Rabiejem dwuczęściowej monografii opolskiego kirkutu.

godz.11:00, cmentarz żydowski w Opolu, ul. Graniczna

Po spacerze zapraszamy do Centrum Dokumentacyjno-Wystawienniczego Niemców w Polsce na rozmowę o cmentarzu oraz pokaz filmu z cyklu Religie i Wyznania Śląska Opolskiego: "Mojżeszowe dziedzictwo".

godz.12:30, Centrum Dokumentacyjno-Wystawiennicze Niemców w Polce, ul. Szpitalna 11

 

Spotkanie organizowane w ramach wydarzeń towarzyszących wystawie plenerowej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN Pełno ich nigdzie

PELNO ICH NIGDZIE wyspa logo 1080x1080 Opole 1

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

Udostępnij