Spotkanie z Marcinem Matychem, Doktorem Nerwicą - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie z Marcinem Matychem, Doktorem Nerwicą

Marcin Matych - psychoterapeuta ericksonowski, arteterapeuta, lekarz medycyny oraz specjalista poradnictwa psychospołecznego i rodzinnego. Należy do Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W mediach społecznościowych propaguje wiedze na temat zaburzeń lękowych jako Dr Nerwica. Publikuje w Newsweek Psychologia.
Autor poradnika Doktora Nerwicy „Jak żyć z lękiem”.

Od 2004 roku prowadzi gabinet medycyny psychosomatycznej i psychoterapii.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem zaburzeń nerwicowych. Ma holistyczne podejście do człowieka i jego cierpienia, w którym umysł, emocje i ciało stanowią naturalną całość, będącą w relacji z otoczeniem.

Spotkanie poprowadzi socjoterapeutka Katarzyna Mordowska-Broszkiewicz

5 czerwca, godz. 17:00
namiot w ogrodzie WBP

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Biblioteka pełna emocji”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

mkidn1
Zadanie dofinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego

 

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

Udostępnij