Zdjęcia z pobytu w Opolu delegacji bibliotekarzy z Biblioteki Naukowej w Ołomuńcu (4-6.05.2016) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


W dniach 4-6 maja 2016 r. Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu odwiedziła delegacja bibliotekarzy z Biblioteki Naukowej w Ołomuńcu w Czechach. Opole odwiedzili: dyrektor Jitka Holásková, Petra Kubíčková, Rostislav Krušinský, Jiří Glonek i Lubomír Novotný.
Goście zapoznali się z działalnością Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, uczestniczyli w koncercie w Filharmonii Opolskiej, zwiedzili Muzeum Śląska Opolskiego, zamek w Mosznej, a także wzięli udział w otwarciu wystawy „Chrzest Polski w starych księgach opisany”.

Udostępnij