Zdjęcia z wizyty w WBP w Opolu bibliotekarzy z Obwodowej Publicznej Biblioteki Naukowej z Iwano-Frankiwska na Ukrainie (19-23.04.2016) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


W dniach 19-23 kwietnia 2016 r. Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu odwiedziła delegacja bibliotekarzy z Obwodowej Publicznej Biblioteki Naukowej z Iwano-Frankiwska na Ukrainie. Goście zwiedzili Wojewódzką Bibliotekę Publiczną, jej agendy oraz oddziały. Dyrektor ukraińskiej biblioteki, Lyudmyla BABII, wygłosiła wykład dla pracowników WBP na temat działalności swojej placówki. Bibliotekarze z Ukrainy odwiedzili także m.in.: zamek z zabytkowymi zbiorami w Rogowie Opolskim, Jurapark w Krasiejowe, bibliotekę w Strzelcach Opolskich, Politechnikę Wrocławską, muzeum wody „Hydropolis” we Wrocławiu, Muzeum w Łambinowicach oraz bibliotekę w Korfantowie.

Udostępnij