Zdjęcia z wizyty pracowników WBP w Państwowej Publicznej Bibliotece Naukowej w Biełgorodzie w Rosji (26.09-4.10.2015) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


W dniach od 26 września do 4 października 2015 r. pracownicy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu: Magdalena Mączyńska – pracownik Działu Informacji, Bibliografii i Promocji, Anna Jakubicka-Woźny – pracownik Działu Udostępniania, Tamara Derda – pracownik Biblioteki Muzycznej, Ewa Bury – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gogolinie gościli w Rosji w Państwowej Publicznej Bibliotece Naukowej w Biełgorodzie. Delegacja wzięła udział w II Forum Słowiańskim, podczas którego przedstawiono prezentację poświęconą naszej Bibliotece. Opolscy bibliotekarze zapoznali się z działalnością wiejskich modelowych bibliotek oraz centrów kultury.

Udostępnij