Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

Renata Piątkowska — ceniona i uwielbiana autorka książek dla dzieci i młodzieży, takich jak „Która to Malala”, „Na wszystko jest sposób”, „Hebanowe serce”. Wielokrotnie nagradzana m.in. Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego za książkę „Wieloryb”, Nagrodą Literacką im. Astrid Lindgren, nagrodą w konkursie Przecinek i kropka. Za całokształt twórczości pisarka otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz, została także odznaczona Medalem za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka Infantis Dignitatis Defensori i Medalem Ludziom Czyniącym Dobro oraz Orderem Uśmiechu. Miłośniczka dobrego malarstwa i jazdy konnej.

11.06.2024, godz. 12:00
Namiot w ogrodzie WBP
ul. Piastowska 20

Spotkanie realizowane w ramach wniosku ”Biblioteka pełna emocji edycja 2024” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

pasek.jpg

*Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu

Udostępnij