Dzień grania w RPG i planszówki - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Dzień grania w RPG i planszówki

Zapraszamy Was na pierwszy w 2024 roku Dzień Grania w RPG i Planszówki! ?
Dzień Grania w RPG i Planszówki to nasza comiesięczna impreza, którą organizujemy we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Opolu. Jej głównym celem jest popularyzowanie gier planszowych i fabularnych. W trakcie wydarzenia będziecie mogli zagrać w przeróżne gry planszowe i karciane z naszych zbiorów. Odbędą się także klasycznie sesje RPG, a nawet LARP!
Wydarzenie odbędzie się jak zwykle w Pałacyku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (Galeria WuBePe) przy ulicy Piastowskiej w godzinach 12:00 - 19:00
Chcesz zagrać w grę, która Cię interesuje, ale nigdy nikt nie wyjaśnił Ci zasad? Nie ma problemu, u nas na pewno znajdzie się osoba chętna do tego, by wszystko Ci objaśnić i z Tobą zagrać. 
A może chcesz poprowadzić sesję lub wziąć swoją własną grę? Luzik! Wystarczy, że napiszesz na wydarzeniu krótki opis sesji lub nazwę gry, aby przyszli gracze wiedzieli, na co mają się przygotować. Przedstaw system, podaj opis fabuły, limit graczy oraz proponowane godziny, a ktoś na pewno się zgłosi!

Udostępnij