Warsztaty z Anną Maruszeczko - Siła jest kobietą - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Warsztaty z Anną Maruszeczko - Siła jest kobietą

Warsztaty autorskie: „Dobra dla siebie, dobra dla świata“

Zadbaj o własny dobrostan. Daj sobie prawo. To nie egoizm. To służy Tobie, ale też innym, promieniuje na Twoje relacje z bliskimi i na cały świat.

Warsztaty teoretyczno-praktyczne.

Prowadzi: Anna Maruszeczko, dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa, która od wielu lat realizuje się i rozwija w tematyce społecznej i psychologicznej. Wiedzę o ludziach czerpie z lektur, ale też z setek przeprowadzonych wywiadów, z jednej strony - z kobietami, z drugiej – z psychologami, psychoterapeutami, filozofami, twórcami, aktywistami społecznymi etc. Autorka podcastu pn. „Wojowniczki&Wojownicy“.

Dla kogo proponujemy te warsztaty:

Wiele z nas wciąż zmaga się z niekochaniem siebie. Wiele z nas posiada nawat pewne zewnętrzne atrybuty świadczące o życiowym powodzeniu, a jednak daleko nam do zadowolenia z siebie.

Czy nie jest tak, że ten deficyt miłości blokuje nas, zamyka na nowe, satysfakcjonujące doświadczenia prowadzące do harmonijnych relacji z innymi a tym samym do życiowego spełnienia?
Dlaczego tak trudno zobaczyć w sobie mocne strony? Czy dbałość o siebie wyklucza dbanie o innych?
Jeśli towarzyszą Ci podobne dylematy, te warsztaty z pewnością okażą się pomocne.

Korzyści dla Ciebie:

Dowiesz się, że bycie dobrą dla siebie, to nie tylko wygospodarowanie czasu na wizytę u kosmetyczki.
Otrzymasz wskazówki, jak odkryć i uwierzyć w swoje mocne strony, jak odzyskać i utrzymać swoją przestrzeń w relacjach z innymi.
Jeszcze raz, w gronie innych kobiet, korzystając wzajemnie ze swojego doświadczenia, zastanowisz się, kim jesteś, jakie jest Twój potencjał, kto Cię potrzebuje.
Zobaczysz, że dawać najlepiej z pozycji obfitości, nie z pozycji ofiary i poświęcenia.
Zobaczysz, że świat potrzebuje Twojej mocy i zaangażowania. Gdy zadbasz o rzeczywistość wokół siebie, ona odwdzięczy się tym samym.

28 września 2021, godz. 17:00

Ogród WBP

Udostępnij