Uwaga! Od 7 do 29 XI biblioteka NIECZYNNA! - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Uwaga! Od 7 do 29 XI biblioteka NIECZYNNA!

Szanowni Czytelnicy,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oraz wszystkie jej oddziały od 7 do 29 listopada włącznie będą nieczynne.

- od 6.11 od godz. 15.00 zawieszona została możliwość zamawiania oraz rezerwacji zbiorów

- do 30.11 przedłużone będą terminy zwrotu wypożyczonych zbiorów bez naliczania kary

- informacje o stanie kont czytelników udzielane będą telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00:
wypożyczalnia - tel.77 40 66 435,
Biblioteka Austriacka - tel. 77 47 47 085, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka Muzyczna - tel. 77 45 42 757, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka Obcojęzyczna - tel. 77 45 39194, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- bibliotekarze WBP mogą realizować Państwa kwerendy i zapytania bibliograficzne drogą elektroniczną. Możliwe jest także zamawianie skanów z księgozbioru podręcznego czytelni oraz Działu Informacyjno-Bibliograficznego. Prośby w tej sprawie prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 77 40 66 426

- konwersacje językowe odbywają się online (szczegóły na Facebooku i na stronach oddziałów)

Zachęcamy jednocześnie do korzystania z baz e-książek Legimi i IBUK Libra.
Kody dostępu będą przesyłane po podaniu drogą elektroniczną imienia i nazwiska oraz numeru karty Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kody będziemy przekazywać również tym czytelnikom, którzy w czasie ograniczonego dostępu do biblioteki, zdalnie zapiszą się do biblioteki korzystając z zakładki w katalogu SOWA.

W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie oraz na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/wbpopole.

 

 

Udostępnij