Sukcesywne dostawy lekkiego oleju opałowego dla Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu - Zespół Zamkowo-Parkowy w Rogowie Opolskim - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Nazwa postępowania:

Sukcesywne dostawy lekkiego oleju opałowego dla Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu - Zespół Zamkowo-Parkowy w Rogowie Opolskim.

 

Znak sprawy: OA/25/1/2023

Wszystkie dokumenty przedmiotowego postępowania dostępne są na Platformie e-Zamówienia

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (złożyć ofertę) musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.


Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia, w tym minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.

Udostępnij