Warsztaty NVC (komunikacji bez przemocy). Agnieszka Pawlik - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Warsztaty NVC (komunikacji bez przemocy). Agnieszka Pawlik

Agnieszka Pawlik — certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy (egzamin trenerski w dwóch międzynarodowych organizacjach The Center for Nonviolent Communication i SALTO), facylitatorka metody grupowego uzgadniania i rozwiązywania konfliktów oraz prowadzenia konferencji metodą Open Space Technology, mediatorka i coach. Wiele lat pracy nauczyło ją, że w każdej sytuacji można znaleźć wyjście zadawalające wszystkie strony. Uważa, że nie trzeba myśleć tak samo, aby zgodnie współpracować, nie trzeba się rozstawać się w sytuacji konfliktu. Wystarczy komunikacja językiem faktów i potrzeb.

17.06.2024 r., godz. 17:00

Namiot w ogrodzie WBP
ul. Piastowska 20

Spotkanie realizowane w ramach wniosku ”Biblioteka pełna emocji edycja 2024” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

pasek.jpg

*Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu

Udostępnij