Berenika Kołomycka. Warsztaty komiksowe - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Berenika Kołomycka. Warsztaty komiksowe

Berenika Kołomycka – z wykształcenia rzeźbiarka, pracuje jako graficzka, ilustratorka. Autorka serii komiksów „Malutki Lisek i Wielki Dzik” oraz serii komiksów „Mika” do scenariusza Agaty Loth-Ignaciuk. Laureatka Grand Prix na Międzynarodowym festiwalu komiksu i gier w Łodzi w 2011 roku. W pracy nad komiksami zawsze pomagają jej wierni przyjaciele: suczka Kuka i kicia Mami.

Instagram: @berenikamess
strona: www.berenikakolomycka.pl

13.06.2024 r., godz. 13:30

Namiot w ogrodzie WBP
ul. Piastowska 20

Spotkanie realizowane w ramach wniosku ”Biblioteka pełna emocji edycja 2024” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

pasek.jpg

*Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu

Udostępnij

Udostępnij