Spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem / XIV Opolskie Spotkania Fantastyczne - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem / XIV Opolskie Spotkania Fantastyczne

Andrzej Pilipiuk ur. 1974 Twórca literatury fantastyczno-naukowej, publicysta i regionalista. Debiutował w 1996 roku na łamach miesięcznika "Fenix". W latach 1999-2005 pod pseudonimem Tomasz Olszakowski opublikował 19 tomów kontynuacji przygód Pana Samochodzika.
Od 2001 związany z wydawnictwem Fabryka słów, w którym opublikował 48 książek. Jego utwory były tłumaczone na czeski, ukraiński i rosyjski. Jest także autorem prac popularno-naukowych o rodzinnych Wojsławicach.

Podczas spotkania Księgarnia Suplement będzie prowadzić sprzedaż książek!

25.05 / 16:00
Namiot w ogrodzie WBP, 
ul. Piastowska 20
prowadzenie: dr Łukasz Sasuła

Spotkanie realizowane w ramach wniosku "Literackie spotkania" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

literackie spotkania logo.png

*Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu

Udostępnij