Cykl warsztatów "Twój czas na kulturę" - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Cykl warsztatów "Twój czas na kulturę"

Aktywni Seniorzy: warsztaty dla zdrowia i dobrej kondycji.

kwietnia odbyły się pierwsze warsztaty kolażowe dla seniorów, inspirowane poezją Wisławy Szymborskiej przy współpracy z pracowniczkami Instytutu  Śląskiego - Katarzyną Rząsą i Joanną Siek. https://www.wbp.opole.pl/galerie-zdjec/1813-zdjecia-z-warsztatow-dla-seniorow-09-04-2024

22 kwietnia odbyły się warsztaty kolażu dla seniorów "Twój czas na KULTURĘ".  Podczas spotkania uczestniczki miały okazję pooznać naukę metody oddychania - Magdalena Chrostowska oraz tworzenie kolażu wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnię. Kolaż to forma sztuki, która polega na tworzeniu kompozycji ze zdjęć, fragmentów gazet czy innych materiałów.

 https://www.facebook.com/reel/295527123596548  

https://www.wbp.opole.pl/galerie-zdjec/1825-zdjecia-z-warsztatow-twoj-czas-na-kulture-22-04-2024

6 maja odbyły się warsztaty  prezentujące dostęp do książek w różnych formatach m.in.: Wolne Lektury, Otwarte Zasoby, Ibuk, Polona, Legimi, Academica oraz "Cyberbezpieczeństwo w sieci". Warsztaty na temat bezpieczeństwa w sieci dla seniorów są nie tylko sposobem na podniesienie świadomości wśród starszych użytkowników internetu, ale także nauczają ich praktycznych umiejętności, które pomogą im chronić swoje dane i bezpieczeństwo online. Dzięki takim spotkaniom starsze osoby będą mogły cieszyć się korzystaniem z internetu bez obaw o własną prywatność i bezpieczeństwo.

Warsztaty prowadzili: Magdalena Chrostowska, Anna Pietrzkiewicz, Łukasz Szarkowski, Katarzyna Hermasz.

https://www.wbp.opole.pl/galerie-zdjec/1827-zdjecia-z-warsztatow-twoj-czas-na-kulture-06-06-2024

 

 

Udostępnij