Finisaż wystawy "RAZEM" 05.04.2024 - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Finisaż wystawy "RAZEM" 05.04.2024

Zapraszamy Państwa na firnisaż wystawy „RAZEM. III EDYCJA”

W tym wyjątkowym wydarzeniu swoją twórczość zaprezentowali pracownicy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu oraz uczestnicy warsztatów organizowanych przez Artystyczny Klub TEKA.

Podczas wystawy można było podziwiać prace wykonane w różnych technikach - rysunek, malarstwo, kolaż, grafika cyfrowa, rękodzieło, cyjanotypia, fotografia, ceramika.

Podczas finisażu będzie można zakupić prace wykonane w ramach warsztatów „Dla czworonożnych przyjaciół”. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Opolu.

Do zobaczenia!

05 kwietnia, godz. 16:00

Galeria WuBePe,
ul. Piastowska 20


* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

Udostępnij