"Jak Feniks z popiołów" Starodruki ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu - odrodzone, wciąż odkrywają swoje tajemnice" - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

"Jak Feniks z popiołów" Starodruki ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu - odrodzone, wciąż odkrywają swoje tajemnice"

Wernisaż wystawy odbędzie się  17 listopada 2023, o godz. 13:00

Na uroczyste otwarcie i prezentacje Mirosławy Koćwin pt. „Jak Feniks z popiołów. Starodruki ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu - odrodzone, wciąż odkrywają swoje tajemnice"  zapraszamy do namiotu w ogrodzie  WBP Piastowska 20.

Ekspozycję można oglądać do 15 grudnia 2023 r. w Galerii WuBePe, ul. Piastowska 20.

Wystawa realizowana jest w ramach projektu Konserwacja XVI - wiecznych zabytków ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu - kontynuacja. Z programu Wspieranie działań muzealnych. 

      logo mkidn 2023 small  logo

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury - państwowego funduszu celowego.

Udostępnij