Baza LEGIMI w WBP - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


Przypominamy Państwu, że pomimo zamknięcia Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu nadal można korzystać z usługi Legimi.

Kody dostępu będą przesyłane po podaniu drogą elektroniczną imienia i nazwiska oraz numeru karty Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon do wypożyczalni: 77 40 66 435

Wydawanie kodów LEGIMI czytelnikom
Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. E. Smołki w Opolu

  1. Kod dostępu do Legimi może otrzymać osoba posiadająca ważną kartę czytelnika WBP w Opolu;

  2. Kody dostępu do Legimi wydawane są w wypożyczalni głównej WBP w Opolu, ul. Piastowska 18;

  3. Kod dostępu ważny jest miesiąc;

  4. Czytelnik rejestruje się (zakłada konto) w Legimi na dedykowanej Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu stronie:
    https://www.legimi.pl/wbp_opole, podając kod otrzymany w bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło - od tego momentu może korzystać z usługi do czasu jej zakończenia: grudzień 2020 roku lub wyczerpania się limitu stron przyznanych bibliotece.

  5. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie (osobiście) pobrać w bibliotece.

 
Legimi plakat page 001

Udostępnij