книги українською мовою / książki w języku ukraińskim - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

книги українською мовою / książki w języku ukraińskim

Рекомендуємо книги українською мовою / Polecamy książki w języku ukraińskim:

Зиґмунт Бауман: Плинні часи. Життя в добу непевности (Zygmunt Bauman: Płynny czas)

Анджей Бобковський: Війна і спокій. Французький щоденник 1940–1944 (Andrzej Bobkowski: Szkice piórkiem)

Яцек Бохенський: Овідій Назон – поет (Jacek Bocheński: Nazo poeta)

Кшиштоф Чижевський: Лінія повернення. Записки з пограниччя  (Krzysztof Czyżewski: Linia powrotu)

Яцек Денель: Сатурн (Jacek Dehnel: Saturn)

Ганна Дилонгова: історія Польщі 1795-1990 (Hanna Dylągowa: Historia Polski )

Єжи Ґедройць та українська еміграція (Jerzy Giedroyc: Emigracja ukraińska)

Олександр Гейштор: Слов'янська міфологія (Aleksander Gieysztor: Mitologia Słowian)

Мануе́ла Ґретко́вська: Метафізичне кабаре (Manuela Gretkowska: Kabater metafizyczny)

Генрик Гофман: Історія релігієзнавства в Польщі (Henryk Hoffmann: Dzieje polskich badań religioznawczych 1873-1939)

Павел Хілле: Повісті холодного моря (Paweł Huelle: Opowieści chłodnego morza)

Францішек Яворський: Львів давній і вчорашній (Franciszek Jaworski: Lwów stary i wczorajszy)

Анджей Суліма Камінський: Історія Речі Посполитої як історія багатьох народів (Andrzej Sulima Kamiński: Historia Rzeczypospolitej wielu narodów)

Станіслав Єжи Лец: Незачесані думки (Stanisław Jerzy Lec: Myśli nieuczesane)

Дорота Масловська: Польсько-російська війна під біло-червоним прапором (Dorota Masłowska: Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną)

Чеслав Милош: Земля Ульро (Czesław Miłosz: Ziemia Ulro) Чеслав Милош: Земля Ульро (Czesław Miłosz: Ziemia Ulro)

Казімеж Мочарський: Бесіди з катом (Kazimierz Moczarski: Rozmowy z katem)

Мечислав Мокшицький, Бригіда Грисяк: Вівторки любив найбільше (Mieczysław Mokrzycki, Brygida Grysiak: Najbardziej lubił wtorki)

Даниель Одия: Тартак (Daniel Odija: Tartak)

Єжи Пільх: Під міцним янголом (Jerzy Pilch: Pod mocnym aniołem)

За редакцією П. Коваля, Я. Олдаковського Ми не є українофілами (Pod red. P. Kowala, J. Ołdakowskiego Nie jesteśmy ukrainofilami)

Бруно Шульц: Цинамонові крамниці (Schulz Bruno: Sklepy cynamonowe)

Слоньовська Жанна: Дім з вітражем (Słoniowska Żanna: Dim z witrażem)

Павел Смоленський: Похорон для різуна (Smoleński Paweł: Pochówek dla Rezuna)

Леопольд Стафф: Дев'ять муз. Книга друга (Staff Leopold: Dziewięć muz. Księga druga)

Анджей Стасюк: Галицькі оповідання (Stasiuk Andrzej: Opowieści galicyjskie)

Агнешка Стельмашик Хроніки Архео. Секрет великого магістра (Agnieszka Stelmaszyk: Kroniki Archeo. Sekret Wielkiego Mistrza)

Єжи Стемповський Bибрані есе (Stempowski Jerzy: Eseje wybrane)

Марія Стшелецька: Літо в Бескидах (Strzelecka Maria: Beskid bez kitu)

Марцін Щигельський: Театр невидимих дітей (Szczygielski Marcin: Teatr niewidzialnych dzieci)

Маріуш Щигел: Готтленд (Szczygieł Mariusz: Gottland)

Альфред Шклярский: Томек на Чорному континенті (Szklarski Alfred: Tomek na czarnym lądzie)

Штомпка Пьотр: Соціальний капітал (Sztompka Piotr: Kapitał społeczny)

Евґеніуш Ткачишин-Дицький: Sin grudnichi. Добірка поезій (Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki: Sin grudnichi. Wybór poezji)

Ольга Токарчук: Гра на багатьох барабанчиках (OlgaTokarczuk: Gra na wielu bębenkach)

Ольга Токарчук: Бігуни (Olga Tokarczuk: Bieguni)

Маґдалена Туллі: Сни й камені (Magdalena Tulli: Sny i kamienie)

Міхал Вітковський: Любево (Michał Witkowski: Lubiewo)

Адам Загаєвський: 120 віршів (Adam Zagajeski: 120 wierszy)

Лешек Коланкевич Дзяди. Tеатр святa померлих (Leszek Kolankiewicz Dziady - Teatr święta zmarłych)