Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

9 październiaka odbyło się u nas szkolenie pt. „Użytkownik ze specjalnymi potrzebami w bibliotece” w ramach Programu „Partnerstwo dla książki 2023” zadanie „Opolskie biblioteki dla każdego. Od juniora do seniora”.

Warsztaty poprowadziła Anna Urbańczyk – trenerka i coacherka. Przez 19 lat zawodowo związana z sektorem kultury. Absolwentka trzech dyplomowanych szkół trenerskich poświęconych prawom człowieka, studiów z coachingu (ICF), wielu kursów i szkoleń trenerskich. Szkoli z dostępności, m.in. urzędy miast, biblioteki, instytucje kultury. Samorzeczniczka i ekspertka w zakresie autyzmu m.in. w projekcie Autism WenDo.

 

logo m.png                                 

 

logo

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Zadanie dofinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego

 

fot. Katarzyna Hermasz / WBP 

Udostępnij