Spotkanie autorskie z Michałem Cetnarowskim / XIV Opolskie Spotkania Fantastyczne - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie autorskie z Michałem Cetnarowskim / XIV Opolskie Spotkania Fantastyczne

Uciekające galaktyki. Polska fantastyka w trzeciej dekadzie XXI wieku". Niedawno obchodzona rocznica 500 numerów "Nowej Fantastyki" to dobry pretekst, by przyjrzeć się, jak wygląda współczesna polska fantastyka. Skąd idziemy, dokąd zmierzamy? W jakim momencie przemian jesteśmy? Na te pytania poszuka odpowiedzi Michał Cetnarowski - polski pisarz specjalizujący się głównie w literaturze fantastycznej, autor wielu opowiadań, publikowanych między innymi w Nowej Fantastyce, Science Fiction, Fantasy i Horrorze i Magazynie Fantastycznym. Laureat Nagrody  im. Janusza A. Zajdla 2016 za napisane wraz z Łukaszem Orbitowskim  opowiadanie  Wywiad z Borutą. W 2022 zdobył Złote Wyróżnienie  Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego za powieść Gnoza.   

25.05 / 17:15
Namiot w Ogrodzie WBP, 
ul. Piastowska 20

Spotkanie realizowane w ramach wniosku "Literackie spotkania" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
literackie spotkania logo.png

*Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu

Udostępnij