System biblioteczny Mak+. Wdrożenie systemu. Opracowanie zbiorów dla początkujących (20.02.2023 r.) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu oraz Instytut Książki – Zespół Mak+ zapraszają na szkolenie dotyczące systemu bibliotecznego Mak+ - wdrożenie systemu i opracowanie zbiorów dla początkujących.
Program szkolenia:
• Omówienie modułów systemu MAK+
• Pierwsze kroki w nowym systemie - co jest potrzebne do pracy w MAK+?
• Pobieranie danych z Bazy Centralnej
• Inne metody opracowania zbiorów
• Odpowiedzi na pytania
Szkolenie odbędzie się 20 lutego 2023 r. w siedzibie WBP w Opolu ul. Piastowska 20 (sala narad – przyziemie) w godzinach 10.00-14.00. Warsztaty prowadzi Łukasz Szymański, administrator wojewódzki, Instytut Książki - Zespół MAK+.