Muzyka w Galerii czyli Galeria Muzyki - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Muzyka w Galerii czyli Galeria Muzyki

Pierwszy w tym sezonie koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina, współorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu ze znanego już cyklu: "Muzyka w Galerii czyli Galeria Muzyki". W programie utwory Antonio Vivaldiego, Jana Sebastiana Bacha oraz Edwarda Griega w wykonaniu solistów i Orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej II st. pod dyrekcją Huberta Prochoty.

Program koncertu z cyklu: Muzyka w Galerii czyli Galeria Muzyki

13.10.2022 r., godz. 17.00

namiot w ogrodzie WBP, Opole, ul. Piastowska 20

wystąpi:

Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu pod dyr. Huberta Prochoty

W programie:

• Antonio Vivaldi - Koncert "L'Estro Armonico'' op. 3 nr 6, a-moll

solistka

Alice Slipko - skrzypce, klasa Janusza Gajownika

• Johann Sebastian Bach - Koncert d-moll na dwoje skrzypiec BWV 1043

solistki

Paulina Kijowska - skrzypce, klasa Janusza Gajownika