Spotkanie z Tomaszem Grzybem - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyszukaj wydarzenie

Spotkanie z Tomaszem Grzybem

Zapraszamy na warsztaty z dr. hab. Tomaszem Grzybem, prof. Uniwersytetu SWPS

"Wpływ społeczny, manipulacja, perswazja - kto i jak wpływa na nas, na kogo i jak wpływamy my?"

Reklama w autobusie, wyskakujące powiadomienie w telefonie, Klara Sobieraj telefonująca w sprawie fotowoltaiki, nalepka "bestseller" na książce w księgarni... Dookoła nas jest wiele sytuacji w których ktoś chce nas do czegoś przekonać, sprzedać nam coś, namówić do podjęcia konkretnej decyzji. Nie wszystkie z tych prób są skuteczne (najpewniej na szczęście), ale z pewnością warto dowiedzieć się, dlaczego czasami działają lepiej a niekiedy gorzej. Temu właśnie przyjrzymy się w trakcie spotkania dotyczącego książki "Sto technik wpływu społecznego".

dr hab. Tomasz Grzyb - Adiunkt w Katedrze Psychologii Społecznej, II Wydział Psychologii, Filia we Wrocławiu Uniwersytetu SWPS.
Psycholog społeczny. Zajmuje się technikami wpływu społecznego. Interesuje się metodologią badań, marketingiem i nowymi technologiami. Pracę naukową łączy z praktyką marketingową. Prowadzi szkolenia w dziedzinie psychologii społecznej, manipulacji i perswazji. Od 2013 roku kształci oficerów NATO i krajów stowarzyszonych z zakresu technik wpływu społecznego.
Autor książki „Psychologiczne aspekty sytuacji kryzysowych” (2011). Redaktor wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych m.in. w „Journal of Applied Psychology” oraz „Marketing i Rynek”.
W 2014 roku został uhonorowany Certificate of Appreciation Dowództwa Operacji Specjalnych NATO w Afganistanie.
Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia z zakresu metodologii badań psychologicznych i statystyki z wykorzystaniem komputerów oraz eksperymentalnych metod badań percepcji.

20 października, godz. 17:00
namiot w ogrodzie WBP

 

Spotkanie odbywa się w ramach szóstej edycji Zaczytanego Opolskiego - akcji promującej czytelnictwo, zainicjowanej i finansowanej przez Urząd Marszałkowski w Opolu, a realizowanej przez WBP w Opolu, z udziałem bibliotek całego regionu.

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

 

Udostępnij