Jak tworzyć wnioski do programów dotacyjnych MKiDN? - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Jak tworzyć wnioski do programów dotacyjnych MKiDN?

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami zaprasza na płatne szkolenie „Jak tworzyć wnioski do programów dotacyjnych MKiDN? Szkolenie odbędzie się 4 października 2022 r.

w siedzibie WBP  w Opolu ul. Piastowska 20 w godzinach  9.00 - 14.00 (namiot, ogród WBP). Szkolenie poprowadzi Paweł Kamiński, dyrektor Ośrodka Postaw Twórczych.

szkolenie zamknięte