21, 22 IX - Anna Maruszeczko (Zaczytane Opolskie) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


Wyszukaj wydarzenie

21, 22 IX - Anna Maruszeczko (Zaczytane Opolskie)

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu

zaprasza na

spotkania z Anną Maruszeczko

w ramach cyklu "Zaczytane Opolskie"

21 września, godz. 10.00
Gminna Biblioteka Publiczna w Reńskiej Wsi
ul. Raciborska 27

22 września, godz. 16.00
Tułowicki Ośrodek Kultury. Gminna Biblioteka Publiczna w Tułowicach
ul. Porcelanowa 8

Anna Maruszeczko - dziennikarka radiowa i telewizyjna, felietonistka, blogerka, redaktor naczelna magazynu „Uroda Życia”, prowadząca program „Zielone drzwi” w „Dzień dobry TVN”. Autorka książki „Kobieta na zakręcie” i e-booka „Uwolnij emocje. Elementarz uczuć”. Aktywna działaczka Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.


Liczba uczestników ograniczona.
Obowiązują zapisy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 774066449

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu już po raz czwarty zaprasza mieszkańców Opolszczyzny na „Zaczytane Opolskie” — cykl spotkań promujących czytelnictwo, zainicjowany i finansowany przez Urząd Marszałkowski w Opolu, a realizowany przy udziale WBP w Opolu i bibliotek całego regionu. Bohaterami wydarzeń będą autorzy specjalizujący się w różnych gatunkach literackich, piszący dla dorosłych i dzieci, laureaci prestiżowych nagród, a także znane i lubiane osoby ze świata kultury, nauki i sportu.

W tegorocznym programie zaplanowano 25 spotkań z 15 pisarzami w 23 miejscowościach całej Opolszczyzny. W różnych zakątkach naszego województwa gościć będziemy: Otylię Jędrzejczak, Ewę Kassalę, Annę Maruszeczko, Marka Zatwarnickiego, Robba Maciąga, Jolantę Kossowską, Marcina Kydryńskiego, Alka Rogozińskiego, Vincenta Viktora Severskiego, Leszka Koniarskiego, Jacka Fedorowicza, Dominkę Słowik, Ałbenę Grabowską, Edytę Świętek i Andrzeja Kruszewicza.

„Zaczytane Opolskie” ma na celu popularyzację polskiej literatury i czytelnictwa we wszystkich powiatach województwa opolskiego, także w mniejszych ośrodkach i działających tam bibliotekach, na co dzień pozbawionych dostępu do ciekawych wydarzeń kulturalnych. Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiczną, spotkania z autorami mogą zostać przeniesione do Internetu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach „na żywo” i w sieci.


Maruszeczko Renska WiesA3Maruszeczko TulowiceA3

 

 

Udostępnij