Ankieta dla uczestników spotkań - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Czytelnicy,

od 15 czerwca otwarte są czytelnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z wyłączeniem czytelni internetowej, czytelni Biblioteki Obcojęzycznej, czytelni Biblioteki Muzycznej oraz czytelni Działu Informacyjno-Bibliograficznego.


Wyszukaj wydarzenie

Ankieta dla uczestników spotkań

Kategorie: Inne

Drodzy Czytelnicy,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniami dotyczącymi organizacji imprez oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników spotkań odbywających się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i jej oddziałach, prosimy o wypełnianie specjalnych ankiet.

Ankietę można wypełnić bezpośrednio przed spotkaniem (sugerujemy wcześniejsze przychodzenie na organizowane przez nas imprezy) lub już wypełnioną przekazać pracownikom biblioteki w momencie przyjścia na spotkanie.

Ankietę można pobrać TUTAJ.

Ważne, aby data na ankiecie odpowiadała dacie spotkania, na które Państwo się wybierają.

Przypominamy, że na terenie Biblioteki obowiązuje zasłanianie nosa i ust maseczką lub chustą oraz dezynfekowanie rąk przy użyciu dostępnych dozowników.

Udostępnij