Zdjęcia z wizyty pracowników WBP w Bibliotece Komitatu im. Vörösmarty Mihálya w Székesfehérvar na Węgrzech (20-24.06.2016) - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniach 20-24 czerwca 2016 r. bibliotekarze Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu gościli w partnerskiej Bibliotece Komitatu im. Vörösmarty Mihálya w Székesfehérvar na Węgrzech. Opolską delegację reprezentowali: Dorota Kania (kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów WBP w Opolu), Justyna Pezda (pracownik Działu Udostępniania Zbiorów), Agnieszka Hałubiec (pracownik Działu Instrukcyjno-Metodycznego), Robert Dudek (pracownik Działu Administracji). Dzięki gościnności węgierskich kolegów opolska delegacja mogła zwiedzić i zapoznać się z pracą biblioteki im. Vörösmarty Mihálya w Székesfehérvar, zwiedzić ważne miejsca kultury i stanowiska przyrodnicze komitatu Fejer. Bogaty program wizyty obejmował m.in.: zwiedzanie zamku w Martonvásár, arboretum w Sukoró, muzeum Vörösmarty Mihálya, a także bibliotek w Hantos i w Sárbogárd.