Wyszukaj wydarzenie
"Zaczytane Opolskie" 2024 r.
PLAN SPOTKAŃ AUTORSKICH luty-maj |
|||
ZACZYTANE OPOLSKIE 2024 r |
|||
data |
imię i nazwisko |
Miejsce spotkania |
Akcja |
21.02.2024 |
Olga Bończyk |
Prusinowice godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
04.03.2024 |
Michał Koterski |
WBP godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
05.03.2024 |
Michał Koterski |
Biala godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.03.2024 |
Magdalena Krauze |
Walce godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.03.2024 |
Paweł Deląg |
WBP godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.03.2024 |
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski |
Namysłów - odwołane |
Zaczytane Opolskie |
08.03.2024 |
Katarzyna Dowbor |
Cisek godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.03.2024 |
Katarzyna Dowbor |
Pawłowiczki godz. 12.00 |
Zaczytane Opolskie |
12.03.2024 |
Olga Bończyk |
Kamiennik godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
13.03.2024 |
Krzysztof Zanussi |
WBP godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
15.03.2024 |
Paweł Deląg |
Kędzierzyn-Koźle godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
18.03.2024 |
Barbara Supeł |
Pogorzela godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
18.03.2024 |
Barbara Supeł |
Sidzina godz. 11.50 |
Zaczytane Opolskie |
19.03.2024 |
Barbara Supeł |
Stara Kuźnia godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
19.03.2024 |
Barbara Supeł |
Reńska Wieś godz. 11.00 |
Zaczytane Opolskie |
20.03.2024 |
Barbara Supeł |
Baborów godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
20.03.2024 |
Barbara Supeł |
Kietrz godz. 10.30 |
Zaczytane Opolskie |
21.03.2024 |
Barbara Supeł |
Wołczyn godz.9.00 |
Zaczytane Opolskie |
21.03.2024 |
Barbara Supeł |
Byczyna godz. 11.00 |
Zaczytane Opolskie |
22.03.2024 |
Barbara Supeł |
Niemodlin godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
22.03.2024 |
Barbara Supeł |
Łambinowice godz. 11.00 |
Zaczytane Opolskie |
19.03.2024 |
Maria Pakulnis |
Krapkowice godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
20.03.2024 |
Maria Pakulnis |
Strzelce Opolskie godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
21.03.2023 |
Maria Pakulnis |
Grodków godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
20.03.2024 |
Artur Andrus |
Gogolin godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
21.03.2024 |
Artur Andrus |
Nysa godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
22.03.2024 |
Artur Andrus |
Kluczbork godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
03.04.2024 |
Andrzej Grabowski |
Leśnica godz. 17.30 |
Zaczytane Opolskie |
04.04.2024 |
Andrzej Grabowski |
Otmuchów godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
05.04.2024 |
Maria Pakulnis |
Gorzów Śląski godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.04.2024 |
Michał Koterski |
Brzeg godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
09.04.2024 |
Michał Koterski |
Ozimek godz. 10.00 |
Zaczytane Opolskie |
09.04.2024 |
Michał Koterski |
Branice godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
11.04.2024 |
Michał Koterski |
Pokój godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
22.04.2024 |
Andrzej Grabowski |
Izbicko godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
07.05.2024 |
Wojciech Chmielarz |
Łubniany godz. 18.00 |
Dyskusyjny Klub Książki |
08.05.2024 |
Wojciech Chmielarz |
Żłobizna godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
06.05.2024 |
Marcin Szczygielski |
Korfantów godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
06.05.2024 |
Marcin Szczygielski |
Biała Nyska godz. 11.30 |
Zaczytane Opolskie |
07.05.2024 |
Marcin Szczygielski |
Skorogoszcz godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
07.05.2024 |
Marcin Szczygielski |
Murów godz. 11.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.05.2024 |
Marcin Szczygielski |
Ozimek godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.05.2024 |
Marcin Szczygielski |
Zębowice godz. 11.00 |
Zaczytane Opolskie |
08.05.2024 |
Paweł Deląg |
Grodków godz. 17.00 |
Zaczytane Opolskie |
09.05.2024 |
Magdalena Schatt-Skotak |
Gogolin godz. 9.00 |
biblioteka |
09.05.2024 |
Magdalena Schatt-Skotak |
Ujazd godz. 11.00 |
Zaczytane Opolskie |
10.05.2024 |
Magdalena Schatt-Skotak |
Raszowa godz. 8.30 |
biblioteka |
10.05.2024 |
Magdalena Schatt-Skotak |
Zalesie Śl. godz. 10.00 |
biblioteka |
10.05.2024 |
Magdalena Schatt-Skotak |
Leśnica godz. 11.10 |
biblioteka |
14.05.2024 |
Katarzyna Dowbor |
Prószków godz. 10.00 |
Zaczytane Opolskie |
14.05.2024 |
Katarzyna Dowbor |
Komprachcice godz. 12.00 |
Zaczytane Opolskie |
15.05.2024 |
Zbigniew Zamachowski |
Olesno godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
20.05.2024 |
Agnieszka Olejnik |
Paczków godz. 16.00 |
Zaczytane Opolskie |
20.05.2024 |
Agnieszka Olejnik |
Pakosławice godz. 18.00 |
Dyskusyjny Klub Książki |
21.05.2024 |
Agnieszka Olejnik |
Dylaki godz. 15.30 |
Dyskusyjny Klub Książki |
21.05.2024 |
Agnieszka Olejnik |
Jemielnica godz. 18.00 |
Zaczytane Opolskie |
22.05.2024 |
Agnieszka Olejnik |
Dąbrowa godz. 16.00 |
Zaczytane Opolskie |
22.05.2024 |
Agnieszka Olejnik |
Tułowice godz. 18.00 |
Dyskusyjny Klub Książki |
23.05.2024 |
Agnieszka Olejnik - dla dzieci |
Chrząstowice godz. 9.00 |
Zaczytane Opolskie |