Zoltaszek-m /10-14.09/ Spotkania autorskie z Małgorzatą Żółtaszek

Dyskusyjne Kluby Książki
zapraszają  na spotkania autorskie
Małgorzatą Żółtaszek

Autorka odwiedzi Dyskusyjne Kluby Książki i biblioteki:

10.09. poniedziałek
GBP w Kamienniku                                                  godz. 8.30
BP w Otmuchowie – filia w Kałkowie                         godz. 10.30
BP w Łambinowicach – filia w Jasienicy Dolnej           godz. 13.00

11.09. wtorek
MiGBP w Prudniku  - filia w Łące Prudnickiej                  godz. 9.00
GBP w Walcach                                                          godz. 11.30

13.09. czwartek
Biblioteka Austriacka  WBP w Opolu                             godz. 9.00
GBP w Popielowie – filia w Siołkowicach                       godz. 11.30

14.09. piątek

MiGBP w Zdzieszowicach – filia w Żyrowej                   godz. 9.00
GBP w Strzeleczkach – filia w Zielinie                          godz. 11.30

Instytut-Ksiazki-logoMDKKmNPRCz_mlogo-samorzad-m

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki

Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Opolskiego

Małgorzata Żółtaszek o sobie: W życiu realizuję się na wielu płaszczyznach. Piszę książki dla dzieci i prowadzę twórcze i nieco zwariowane spotkania autorskie z uczniami i przedszkolakami. Widzę, jak ważna jest dla dzieci i nastolatków akceptacja i dostrzeżenie indywidualności każdego z nich. Zaraz potem otwiera się przestrzeń do współpracy, wyrażania siebie, kreatywności i przede wszystkim budowania poczucia własnej wartości.
Jestem certyfikowaną trenerką komunikacji i coachem. Prowadzę szkolenia w zakresie budowania relacji opartych na partnerstwie i dialogu, w duchu wygrany-wygrany, m.in. dla rodziców, nauczycieli, uczniów oraz warsztaty rozwoju osobistego np. dla kobiet.
W czasie indywidualnych sesji on-line wspieram osoby, które borykają się z trudnościami w relacjach osobistych, rodzicielskich, zawodowych, lub chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu.
Moje spotkania autorskie, sesje, szkolenia i książki przepełnione są komunikacją empatyczną inspirowaną Porozumieniem bez Przemocy Marshalla Rosenberga. Empatia towarzyszy mi też w moim życiu prywatnym i pomaga w byciu szczęśliwą i spełnioną mamą i żoną.
Więcej informacji: www.pozytywnerelacje.com