warsztaty_gen_m/19.07/ Rodzinne warsztaty genealogiczne "Podróż w krainę przodków"

argaiv1462


POMYSŁ NA LATO - Przyjdź na warsztaty genealogiczne i poznaj historię własnej rodziny! Tworzysz drzewo genealogiczne swojej rodziny? Szukasz źródeł, dzięki którym lepiej poznasz jej losy? Te warsztaty są dla Ciebie!

 

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu
zaprasza na

 

warsztaty genealogiczne

„Podróż w krainę przodków”

 

19.07.2018 godz. 16.00

(pałacyk ul. Piastowska 20)

 

Uczestnicy otrzymają praktyczne wskazówki jak rozpocząć poszukiwania swoich przodków, jak skonstruować drzewo genealogiczne, zostaną zaznajomieni z metodologią prowadzenia badań oraz poznają podstawowe bazy danych dostępne w internecie.

Mile widziane będą rodzinne, międzypokoleniowe tandemy. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przygotowania podstawowych informacji o najstarszych znanych członkach rodziny, takich, jak imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, imiona rodziców.


Warsztaty poprowadzi Agnieszka Misiurska, członek Stowarzyszenia Opolscy Genealodzy.

W związku ze specyfiką warsztatów liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego też osoby, które są zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wysyłanie zgłoszeń pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź telefonicznie: 77 40 66 426 lub o zgłoszenie się osobiście w bibliotece ul. Piastowska 18 II piętro w Dziale Informacji, Bibliografii i Promocji do 13 lipca.

 

logo_mkidn

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

EFRR

OBC

ibuk

czytnik

audiobooki

academica

sugestia_zakupu


nowosci

recenzje

blogi

galerie

wystawy