Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu - Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emanuela Smołki w Opolu

21 listopada gościliśmy Annę Matusiak - znaną dziennikarkę, a także autorkę takich książek jak "Skazane. Historie prawdziwe" i "Molestowane. Historie bezbronnych", "Kiedy się pojawiłeś", "Splątana", "Osadzona", "Zanim powiesz TAK" (t. 1 i 2), "Naznaczona", "Antyerotyk", "Zemsta byłych żon". Absolwentka filologii polskiej i teatrologii, wykładowczyni dziennikarstwa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej Edukacji we Wrocławiu oraz w Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Trenerka wystąpień publicznych, wolontariuszka w szpitalu psychiatrycznym, co jest związane z planami podjęcia studiów psychologicznych.

Spotkanie odbyło się w ramach wniosku "Spotkania z literaturą", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo mkidn 2023 small

Zadanie dofinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

fot. Katarzyna Hermasz / WBP