libraibuklog Więcej książek w bazie ibuk.pl

argaiv1674


Od 15 grudnia Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu oferuje swoim Czytelnikom bezpłatny dostęp do 885 publikacji (w tym 106 publikacji darmowych) znajdujących się w zasobach ibuk.pl. Z bazy będzie można korzystać przez rok, od 15  grudnia 2013 r. do 14 grudnia 2014 r.

ibuk.pl to największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

Oferujemy dostęp do publikacji z następujących dziedzin: nauki ekonomiczne, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze, nauki społeczne, informatyka, medycyna, prawo, literatura piękna i literatura faktu (tytułowy wykaz książek).

Dostęp do książek możliwy jest zarówno w sieci Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, jak i na komputerach domowych, po uprzednim pobraniu hasła dostępu.

Aby skorzystać z zasobów ibuk.pl, wystarczy odwiedzić dowolny dział lub oddział Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, ibuk.pl dostępny jest na wszystkich bibliotecznych komputerach. Aby korzystać z oferty ibuk.pl na komputerach domowych zapraszamy Czytelników do odbioru hasła do zdalnego logowania w: wypożyczalni WBP - ul. Piastowska 18, Bibliotece Austriackiej - pl. Piłsudskiego 5, Bibliotece Muzycznej - Rynek 1, Bibliotece Obcojęzycznej - pl. Kopernika 10.

Instrukcja dla użytkowników
 

EFRR

OBC

ibuk

czytnik

audiobooki

academica

sugestia_zakupu


nowosci

recenzje

blogi

galerie

wystawy